הנדסת נתונים היא מרכיב קריטי להצלחת כל עסק.
נתונים הינם הבסיס עליו מתקבלות כל ההחלטות.

אנחנו, אינפלואו, מציעים פתרון חדשני לעסקים שרוצים לבצע מיקור חוץ של צרכי הנדסת הנתונים שלהם – Data Engineering as a Service.
עם שירות זה, Inflow Systems תפתח ותתחזק את תהליכי הנדסת הנתונים שלכם בזמן שאתה מתמקדים בעסק / הליבה של הארגון שלכם.
הדבר יאפשר לכם למנף את כוחה של הנדסת נתונים מבלי לדאוג לנהל אותה בעצמכם.

הפיתרון של Inflow – לפתח עבורכם את תהליכי הנתונים והטרנספורמציה במחסן הנתונים ולתחזק עבורכם את התהליך באופן שוטף.

Inflow מספקת שירות ETL מקיף תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מובילים בתעשייה של צד שלישי.
התהליך כולל:

  1. חילוץ של נתונים גולמיים ממקורות שונים, כגון מסדי נתונים, יישומים או קבצים
  2. הנתונים שחולצו עוברים טרנספורמציה לפורמט המתאים לאנליזה.
  3. הנתונים שעברו טרנספורמציה נטענים למיקום מרכזי, מחסן נתונים.
  4. כל זה נועד על מנת לנתח את הנתונים בקלות בעזרת כלי BI וכלי AI / ML.

* אופציה נוספת היא לעדכן באוטומציה יעדים שונים.
חלק מהשירות הינו תחזוקה במעגל החיים של התהליך,
ע"י ניטור ותחזוקה קבועה של המערכת.
בסופו של דבר, שירות ה-ETL והנדסת הנתונים של Inflow מפשט תהליכים מורכבים עבור ארגונים בכך שהוא מספק להם שירותים אמינים שעוזרים להם לקבל החלטות טובות יותר על סמך מידע מדויק שהם אוספים לאורך זמן.

עם צוות מומחה המטפל במשימות ניהול הנתונים הקריטיות של החברה שלך בצורה יעילה וחסכונית, אתה יכול להשיג תוצאות עסקיות טובות יותר.

היתרונות בעבודה עם מומחי הנדסת נתונים כמודל שירות עם אינפלואו

התמקדות בליבה

מאפשר לחברות להתמקד בכישורי הליבה שלהן ולהשאיר את ההיבטים הטכניים של ניהול הנתונים לאינפלואו. זה יוצר יותר זמן לארגון לחדש ולשיפור את הצעות המוצרים או השירותים שלכם.

כוח אדם איכותי ללא צורך בגיוס

גישה לכוח אדם איכותי ויקר ללא צורך בגיוס. מיקור חוץ של תהליכי הנדסת נתונים יכול לעזור לארגונים לחסוך בעלויות הכרוכות בגיוס והכשרת עובדים במשרה מלאה תוך הבטחת עבודה באיכות גבוהה.

כלים טכנולוגים במחירים נוחים

לאינפלואו יש גישה לטכנולוגיה ולכלים מתקדמים שעלולים להיות יקרים מדי לארגון לרכוש בעצמו.

תהליך מובנה ומוכן

אינפלואו פיתחה מנגנון העושה שימוש בכלי צד ג' פופולריים, כולל הניטור בעזרת דשבורדים והתראות שימוש ביכולות של אינפלואו ובפלטפורמה חוסך לכם את הזמן להקים את כול התשתית מאפס.

אינפלואו מציעה חבילה מקיפה של שירותי הנדסת נתונים המותאמים לצרכים הספציפיים של כל לקוח. מתכנון ופיתוח דרך פריסה ותחזוקה, אינפלואו מספקת הדרכה מקצועית בכל שלב בתהליך, תוך הבטחת אינטגרציה חלקה עם מערכות קיימות ליעילות מירבית.

באינפלואו אנו מספקים שירותי הנדסת נתונים מקצה לקצה.

צוות המומחים שלנו משתמש ב-Etlworks וכלים נוספות כדי לחלץ נתונים ממקורות שונים כגון מסדי נתונים, APIs, קבצים שטוחים ויישומי ענן. לאחר מכן אנו הופכים את הנתונים הגולמיים הללו לתובנות משמעותיות באמצעות DBT (Data Build Tool) שהוא כלי רב עוצמה המאפשר לנו ליישם טרנספורמציות של SQL או Python על מערכי נתונים גדולים.
שימוש ב-Git כמערכת בקרת גרסאות עבור הקוד שלנו מבטיח שכל השינויים שבוצעו במהלך תהליך הטרנספורמציה יהיו במעקב וניתן לחזור בקלות במידת הצורך. בנוסף, אנו מתכננים את זרימת הנתונים מקצה לקצה באופן שתומך בשינויים נדרשים, יציבות התהליך ואבטחה.

למה לבחור באינפלואו

באינפלואו אנו מבינים שהנדסת נתונים היא היבט מכריע בכל עסק.
אנו מציעים הנדסת נתונים כשירות כדי לעזור לעסקים לנצל את נכסי הנתונים שלהם.
עם למעלה מ-10 שנות ניסיון בטיפול בפרויקטי נתונים, צוות המומחים שלנו מבין את המורכבויות הכרוכות בניהול וניתוח כמויות גדולות של נתונים.
הצוות שלנו כולל מהנדסי נתונים מנוסים ומומחי BI הבקיאים בכלים וטכנולוגיות שונות המשמשות לעיבוד נתונים, אחסון וניתוח. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו כדי להבין את הצרכים הייחודיים שלהם ולספק פתרונות מותאמים אישית העונים על דרישותיהם.
עם השנים עבדנו בדאטה של תעשיות שונות, כולל פיננסים, משחקים (Gaming), קמעונאות וייצור.
המומחיות שלנו משתרעת לתחומים שונים כגון Big Data, פתרונות מבוססי ענן, פיתוח ETL ומערכות ניהול מסדי נתונים (DBMS), בין היתר. אם אתה מחפש שותפים אמינים ויעילים שיעזרו בפרויקט הנתונים הבא שלך או בתמיכה בתפעול שוטף אנחנו כאן.

אבטחת מידע

אנו לוקחים את הנתונים והאבטחה שלך ברצינות,
אנו משתמשים בכלים נבחרים של צד ג' עבור כל רכיב בתהליך,

אנו מבצעים את ה EL מקומית תוך אבטחת כלי ה-EL הראשי שלנו. Etlworks security.
אנו מפתחים את התהליך הטרנספורמציה על הסביבה שלכם ככל האפשר, בעזרת ה-VPN שלך, אנו מבצעים טרנספורמציות עם DBT על שרתים מאובטחים אשר אתם מאשרים את ה IP שלהם אצלכם בבסיס נתונים היעד.

אינפלואו לא שומרת נתונים יותר ממה שצריך בעת העברת נתונים. עבור פתרונות מקומיים, הנתונים לא עוזבים את הסביבה שלכם.

אנו משתמשים בפעולות CI/CD באמצעות github / gitlab / getDBT cloud, שרתים המריצים Docker על קונטיינרים אשר נבנים בכל ריצה מחדש כדי להפעיל פקודות DBT.מול היעד.

תהליך ה Onboarding:

שלב א': אפיון ראשוני של הצרכים
שלב ב': הערכת זמנים לפיתוח התהליך המרכזי
שלב ג': הערכת הכלים הנדרשים, המלצות על כלי BI, Datawarehouse נפחים ומחירי הכלים.
שלב ד': חתימה על הסכם ריטיינר ובחירת ה SLA הנדרש.
שלב ה': פיתוח המבוסס על שעות פיתוח
שלב ו': סיום פיתוח ראשוני והתחלת תחזוקה חודשית
שלב ז': פיתוח נוסף ושינויים על בסיס שעות

לסיכום

הנדסת נתונים כשירות נועדה לעזור לעסקים לנהל ולארגן את מחסני הנתונים וה pipelines שלהם. על ידי מיקור חוץ של משימה זו, חברות יכולות לפנות את המשאבים שלהן ולהתמקד בתחומים קריטיים אחרים של העסק. לצוות המומחים של מערכת Inflow יש ניסיון של שנים בניהול נתונים, המבטיח שהנתונים של הארגון שלך מאובטחים ומנוהלים ביעילות.
בנוסף למתן שירות מהשורה הראשונה, מודל התמחור של אינפלואו גמיש וחסכוני לכל הגדלים של עסקים. המשמעות היא שסטארט-אפים קטנים יכולים ליהנות מאותה איכות שירות כמו תאגידים גדולים מבלי "לשבור את הבנק". יתר על כן, על ידי שיתוף פעולה עם אינפלואו תהיה לך גישה לטכנולוגיות מתקדמות המתעדכנות באופן רציף כדי לעמוד בסטנדרטים של התעשייה.
הצטרפות ללקוחותינו המשתמשים בהנדסת הנתונים שלנו כשירות מבטיחה שילוב חלק של העסק שלך בתשתית התוכנה הקיימת שלך עם הבטחה של פתרונות מדרגיים שיכולים לצמוח לצד צרכי החברה שלך.

כשאנחנו דואגים לצרכי הנדסת הנתונים שלך, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שזה לא רק יתבצע ביעילות אלא גם בעלות נמוכה ובכך ייתן לך יותר זמן ומשאבים להתרכז בהיבטים אחרים החיוניים לצמיחה ולפיתוח של העסק שלך.