Skip to main content

Yellowfin bi

Business Intelligence

אינפלואו הינה המייצג הרשמי של

yellowfin bi logo בינה עסקית

Yellowfin bi בינה עסקית  :

לקבל החלטות על סמך מידע אמיתי להסיק מסקנות , לייעל תהליכים באופן קל וידידותי

Yellowfin bi היא אחת האופציות הטובות במידה ויש לכם צורך בפיתוח דשבורדים לכל שכבות החברה, כמות משתמשים גדולה או קטנה, צורך בניהול מבוזר של מחלקות עם הרשאות, דוחות שונים לעובדים שונים ואתם מחפשים פיתרון אנליטי מהיר, איכותי וזול יחסית למתחרים. מתחיל מ : 3000$ לשנה  – עבור 5 משתמשים.

ביחס למתחרות בשוק , yellowfin bi היא חברה עם מוצר חדשני נבנה במיוחד על מנת להתחרות בכלים ה"כבדים" שנועדו לתת מענה לדוחות ארגוניים.
לכן שמו בכלי דגש על קלות השימוש עבור עובדים שאינם ממחלקת ה IT . כלומר יכולות של  self service BI .

תכונות נוספות ההופכות אותו למוצר מצוין :

ממשק משתמש  – קל ונוח הן לעובד והן למחלקת IT . כל הפיתוח בממשק WEB , אין צורך להתקין דבר ב desktop.
סביבת התקנה – ניתן להתקנה על שרת windows או linux , נועד להתרחב – scaleout . ניתן לפצל את רכיביו לשרתים שונים.
מנגנון הרשאות ארגוני – רמות הרשאה משיוך לקבוצות , תפקיד, תוכן בדו"ח, חברות שונות על אותה הפלטפורמה.
embedded BI – תכונה חזקה מאוד המאפשרת לשלב את הכלי בתוך אפליקציה / מוצר קיים.
Mobile BI – אפליקציה לטלפון החכם המתחברת לשרת ומאפשרת הצגת דשבורדים ודוחות.
Social BI – היכולת לשתף / לייצר שיח / לבנות מצגת מנתוני המערכת בתוך הכלי.
Geo / Mapping BI – הצגת המידע על גבי מפות , כולל שכבות .
Big Data BI – היכולת להתחבר לבסיסי נתונים אשר נועדו לאנליטיקה כגון: redshift, verica,vectorwise ואחרים
אנליזה – טרנדים / מגמות / KPI / גרפים ייחודיים

באינפלואו, שנים חיפשנו את כלי הבינה העסקית הטובים ביותר על מנת לאפשר לארגונים בהם עבדנו את הפיתרון המיטבי , שהוא שילוב של פונקציונליות ומחיר , מצאנו קבוצה של כלים מנצחים .אנו בוחרים יחד איתכם את הכלי המתאים ביותר כחלק מתהליך האפיון.

אז מתי נבחר ב:  Yellowfin bi בהשוואה לכלים אחרים:

האם אתם זקוקים לדוחות תפעוליים?
Yellowfin bi הינה מערכת בינה עסקית מהדור החדש שנועדה לבצע ניתוחי מידע בממשק משתמש קל ונוח לשימוש מנהלי החברה. הייתי אומר שכאשר יש צורך בכלי שיתן פתרון יעיל לחברה עם צורך בדשבורדים למנהלים אך גם במחולל דוחות חזק לדרגי הביניים יש לכלי יתרון מובהק. כלי בינה עסקית החדשים כגון tableau, sisense,qlikview הינם מצוינים לביצוע ניתוחים הד הוק או לייצר דשבורדים לניתוח דינאמי , אך במרבית הארגונים ישנה גם שכבה של מנהלי ביניים / עובדים שזקוקים לכלי להפקת דוחות לביצוע עבודה שוטפת.

האם אתם מעונינים שמנהלים בדרגי ביניים / כלכלנים / Power user יוכלו לייצר דוחות ודשבורדים בעצמם?
נבנה במטרה לאפשר למשתמשים "רגילים" לבנות דוחות / דשבורדים – Self service BI . מחלקת ה IT מפתחת את המבנה הסימנטי, כלומר הקשרים בין היישויות, נוסחאות, לוגיקה ארגונית והשפה הארגונית. העובד גורר שדות ומבצע אגרגציות ללא צורך בידע אודות מה שקורה "תחת מכסה המנוע"

האם המנהלים בחברה רוצים ל"קחת" את המידע איתם?
Yellowfin bi : מוצר אינטרקטיבי , מאפשר ניתוח מידע באופן מהיר , מאובטח, מתחבר לסוגי מקורות שונים  , יש לו אפליקציה ל mobile ב Plug and play .
לא לכל הכלים המתחרים קיים פיתרון Mobile מובנה כאפליקציה , הוא אכן מתחבר למגוון רחב של מקורות מידע

גישה לנתונים בזמן אמת , גישה לבסיסי נתונים ביג דאטה (big data)

Yellowfin bi מתחבר לבסיס הנתונים ישירות ומבצע שאילתות SQL מולו . במידה ואנו מחוברים לבסיס נתונים כגון redshift . מהירות הבאת הנתונים בעצם תלויה בבסיס הנתונים ופחות ב Yellowfin במאמר מוסגר יש לו אופציה של in memory . ניתן להעביר את המידע ל cache של השרת וכן להריץ דוחות מתוזמנים על מנת שלא יפגעו בביצועים במהלך יום עבודה. ישנם כלים כגון Sisense שטוענים את המידע לתוך המוצר במבנה המתאים להם , אך הטעינה של הדלתא או של כל המידע כל פעם מחדש לוקחת זמן (תלוי בכמות המידע) . Sisense הוא מוצר מעולה שגם אותו אנו מיישמים בארגונים אך למקרה כזה הוא פחות מתאים . לאנליזה של Big Data אשר המידע נטען אחת לשעה / יום הוא בנוי הרבה יותר.

הצגת המידע על גבי מפות

Yellowfin bi מאפשרת הצגה על גבי מפות באופן מעט מידי .לכלי יכולות מובנות גבוהות בתחום המפות וה GEO , לעומת כלים אחרים שצריך להתקין בהם פלאגינים במיוחד כמו כן ניתן לייצר בו שכבות של מידע ולבחור אילו מהם אנו רוצים להציג.

האם אתה מעוניין לחבר מוצר בינה עסקית (BI ) למערכת שלך ? אפליקציה שפתחתם ? להציג מידע ללקוחותיך החיצוניים ? לספקים של החברה?

Yellowfin bi בעלת ממשק WEB מלא ובנויה במיוחד ל Embedded BI  :
הטמעה למערכות שלך בעזרת SSO מלא וכן API  המאפשר לך Multi tenancy .במילים פשוטות , אם יש לך תוכנת SAAS משלך ואתה מעוניין במודול פנימי לניתוח מידע ספציפי למשתמש שנכנס מבלי שהוא ידע שבעצם מדובר במודול משולב.זהו המוצר בשבילך. הכלי מצויין להטמעה בתוך מערכות אחרות , יש לו API ו web services מובנים הוא מאפשר לבצע הטמעה מלאה / חלקית ואפילו של קומפוננטות ספציפיות תוך שמירה על חוקי ההרשאות.

האם יש לכם צורך בהפצת דוחות , תזמון דוחות לשעות / ימים מסוימים . שליחת דוחות בהתבסס על תנאים ?

Yellowfin bi מגיעה עם מנגנון הפצת דוחות פנימי וחיצוני כולל יכולת לבצע subscribe לדוח מסוים מצד המשתמש. הפצה לקבוצה של משתמשים על בסיס קבוע או ביצוע share לדוחות מסוימים במצב מסוים, כמו כן קיים מנגנון מובנה לשמירת snapshot של דוח בתאריך מסוים ואפילו מספר תאריכים אחורה.

להלן חלק קטן מלקוחות Yellowfin בעולם :

 

להלן חלק לקוחות Inflow  אשר ביצענו אצלם פרויקט:

הסקת מסקנות מהמידע שלכם מהר יותר ומדויק יותר.

נתונים וניתוח נתונים הינם הערך החדש והיתרון התחרותי. Yellowfin מספקת לך את כל כלי דיווח הבינה העסקית הדרושים לך כדי להפיק מידע מהנתונים שלך.

ניתוח מידע יוצא דופן

Yellowfin מפשטת את החיבור לנתונים, פיתוח הדוחות, בניית לוחות מחוונים (דשבורדים), הכנת דוחות ניהול, Data story telling. Yellowfin BI היא פלטפורמה ורסטילית להצגת המידע שלך באופן מאובטח, בזמן הנכון ולעובדים המתאימים לצורך הסקת המסקנות על מנת להביא ערך לחברה שלך.

זיהוי דפוסים – שימוש ב AI

עם YellowfinBI תגיעו לתובנות עם הנעה לפעולה באמצעות דשבורדים, דוחות ודיווחים שוטפים .
תוכלו לזהות בבירור דפוסים, מגמות והזדמנויות עבור העסק שלך.

שיתוף פעולה בין צוותים:

עם סביבת הפיתוח ללא קוד/קוד נמוך, תוכלו לפתח במהירות דשבורדים דינמיים הכוללים זרימות עבודה אופטימליות המאפשרות שיתוף פעולה בין צוותים.

ניתן להתקנה בכל מקום – בענן או מקומית בסביבה שלכם. In the cloud or on premises

מאפשר לארגון לצמוח עם הכלי – scalable

YellowfinBI בינה עסקית היא פלטפורמה מקיפה וידידותית למשתמש המסייעת לארגונים לשלב נתונים ולקבל החלטות מושכלות. הכלי מספק יכולות ניתוח ותצוגה, המאפשרות למשתמשים לחקור, להמחיש ולנתח נתונים במהירות. הממשק האינטואיטיבי שלו מקל על המשתמשים לחקור תובנות ולפתח אסטרטגיות. הפלטפורמה מציעה גם תכונות מתקדמות כגון דיווח בזמן אמת, ניתוח חזוי ודשבורדים אינטראקטיביים. עם YellowfinBI, תוכלו לנצל את הטכנולוגיות העדכניות ביותר המופעלות על ידי AI על מנת לקבל תשובות מהירות ולקבל החלטות טובות יותר מהר מאי פעם.

בנוסף, YellowfinBI מאובטחת, ניתנת להרחבה וצמיחה מה שמבטיח שלחברה תהיה גישה לנתונים הנכונים בזמן הנכון. בעזרת הכלי תוכלו להגביר את היעילות ולמקסם את הביצועים שלכם.

לצפייה בסרטון וידאו עבור embedded:  Play Video

לצפייה בסרטון AI driven – signals:  Play Video

אז אם נראה לכם מעניין ואתם רוצים הדגמה או ביצוע POC / איפיון על מנת שנעזור לכם להתקדם בנושא הבינה העסקית בארגון נשמח שתיצרו קשר . הטלפון כאן למטה או בצור קשר . בהצלחה

הנה לינק לאתר  וכן לויקיפדיה